Minecraft 1.5.2 Full İndir (Multiplayer Oynanabilir) - Özgür Görgülü (Ücretsiz Minecraft İndir, Ücretsiz APK İndir)

Minecraft 1.5.2 Full İndir (Multiplayer Oynanabilir)

Minecraft 1.5.2 Full İndir (Multiplayer Oynanabilir)

Kendi dünyanızı yaratmaya, yemek yapıp maden kazmaya, canavarlar ile boğuşmaya, arkadaşlarınızla beraber eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısınız? Karşınızda Minecraft 1.5.2.

Oyun Majong firması tarafından yapıldı. Grafikli oyunları sevenlerin pek yaklaşmadığı oyunda her şey kare. Dünyada hayvanlar, ağaçları köylüleri gizli madenler ve canavarlar var. Gece olduğu zaman çıkan canavarlar ile heyecanı son derecede yaşayın.

Minecraft sayesinde arkadaşlarınızla beraber güzel evleri, camiler, tarihî yapıları veya kendi tarzınızda herhangi bir bina yapmak çok çok eğlenceli. Blokları alıp üst üste koyun, hayvanları kesin, yüzün, toplayın. Ağaçlardan meyve toplayıp bahçenizde tarım yapın! Bu muhteşem oyun sadece 66.7 Mb boyutunda. Hemen aşağıdan indirip, oyuna başlayabilirsiniz.

İndir

Diğer Sürümleri İndir

Yardımcı Bağlantılar
İndirme ve Yükleme Videosu


FPS Arttırmak için Optifine Modu


32 bit ve 64 Bit Hatası


Daha Hızlı İndirme

Videoda yardım alınan web sitesi: getripz.pl


Mod Nasıl Yüklenir?


Skin Değiştirme


Hunger Games Oynama, Serverlara Girme


Server Kurma

Hata Alırsanız Bu Hataların ÇözümleriYenilikler

  • Buglar giderildi.
  • Oyun performansı iyileştirildi.

Yorum Bırakın

Bu yazı hakkında yapılan yorumlar

  • ozgurgorgulu.com Facebook
  • ozgurgorgulu.com YouTube
  • 5651 sayılı yasada tanımlanan 'yer sağlayıcı' olarak hizmet verilmektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, 'uyar ve kaldır' prensibini benimsenmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bu adres üzerinden bize ulaşabilirler. İletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.