1. Ana Sayfa Özgür Görgülü
  2. Oyun İndir,
  3. Mount & Blade: Warband v1.1 Full İndir

Mount & Blade: Warband v1.1 Full İndir

Mount & Blade: Warband Full İndir (v1.1)

Mount & Blade: Warband, Türk yapımı aksiyon, strateji ve savaş oyunudur. Oyunda yanınıza aldığınız askerleriniz ile lordlara ve krallıklara saldırı düzenleyip ele geçirebilirsiniz. Pazarlardan daha iyi silah, zırh, at alarak düşmanlarınızı daha hızlı öldürebilirsiniz. Son derece eğlenceli bir oyun. Gerçekçi savaş deneyimi için birebir. Çünkü karakterlerin hareketleri özel cihazlarla ve gerçek insanlarla oyuna aktarılmış. Oyunda güçlenerek sancak alabilirsiniz. Yolunuza çıkan çapulcuları yenerek bölgede güvenliği sağlayabilirsiniz. Hanlarda kalarak, kamp kurarak hızlıca vakit geçirebilirsiniz. Kitap okuyarak zekanızı geliştirip, diğer yeteneklerinizi açabilirsiniz. Her asker öldürdüğünüzde veya silah kullandığınızda kabiliyetleriniz gelişecektir. Böylece rakipler size daha az zarar verecektir.

Yanınızdaki askerleri iyi yönlendirmek oldukça önemli. Onlara çeşitli emirler vererek savaşları daha hızlı kazanabilirsiniz.

Lordların size verdiği görevler ile onların saygınlığını kazanabilirsiniz. Yeterince saygınlığa ulaşırsanız savaşlarda size yardım edebilir. Ama bu sadece görevler ile olmuyor. Bazı lordların kale ve şehirleri kuşatılıyor. Yardım edip saygınlığınızı artırabilirsiniz.

İndir

Ekran Görüntüleri

Mount & Blade: Warband Full İndir (v1.1) Mount & Blade: Warband Full İndir (v1.1) Mount & Blade: Warband Full İndir (v1.1) Mount & Blade: Warband Full İndir (v1.1)

Tarih: 22 Ocak 2014 Çarşamba

Kategori:

Yazar: Özgür Görgülü

Etiketler: mount blade, mount blade warband, mount and blade, mount & blade, mount and blade warband, mount & blade warband, mount blade indir, mount blade warband indir, mount and blade indir, mount & blade indir, mount and blade warband indir, mount & blade warband indir, mount blade download, mount blade warband download, mount and blade download, mount & blade download, mount and blade warband download, mount & blade warband download, at kılıç indir, at kılıç warband indir, at kılıç download, at kılıç warband download

Yorumlar

Beğenmeyi unutmayın. :) →