1. Ana Sayfa Özgür Görgülü
  2. Minecraft,
  3. Minecraft Mod,
  4. Minecraft Compression Modu

Minecraft Compression Modu

Minecraft Compression Modu, oyuna sıkıştırma özelliği ekler. Veri bilgisi olmayan blokları (Toprak, taş, kum gibi) sıkıştırılmasını ve bu sayede tek blok haline gelmesine olanak sağlar. Bu sayede tek bir envanter bölümünden binlerce blok taşıyabilirsiniz.

Oluşan tek blok, içerdiği blok miktarı arttıkça içi daha fazla kararmaktadır. Oyun içerisinde binlerce eşya olduğu için ve envanterin çok büyük olmadığını düşünürsek çok yararlı ve hayat kurtaran bir mod. Binlerce bloğu tek blok halinde artık envanter veya sandıklarda saklayabileceksiniz.

İndir

Kurulum

  1. Minecraft Forge indirin ve kurun. (Detaylı bilgi için tıklayın.)
  2. Turbobit veya Mail.Ru linklerini kullanarak mod dosyasını indirin.
  3. İndirdiğiniz dosyanın içindeki CompressionMod adlı 3 dosya farklı Minecraft sürümleri içindir. İsmin sonundaki rakama göre istediğiniz Minecraft sürümüne uyumlu mod dosyasını kopyalayın.
  4. Başlat > Çalıştır'a "%appdata%" yazın. ".minecraft" klasörünün içindeki "mods" adındaki klasöre yapıştırın. Eğer bu klasör yoksa siz oluşturun.
  5. Kurulum tamamlandı!

Ekran Görüntüleri

Minecraft Compression Modu Minecraft Compression Modu Minecraft Compression Modu Minecraft Compression Modu

Tarih: 9 Temmuz 2016 Cumartesi

Kategori: ,

Yazar: Özgür Görgülü

Etiketler: minecraft, minecraft modları, minecraft mods, minecraft compression modu, minecraft compression mod, minecraft mod indir, minecraft modları indir

Yorumlar

Beğenmeyi unutmayın. :) →