1. Ana Sayfa
 2. Diğer,
 3. Ad Fly ile İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Ad Fly ile İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

İnternet siteniz, çok beğenili Facebook sayfanız veya yüksek miktarda kişinin takip ettiği biriyseniz sizin için internetten para kazanmak Ad Fly ile çocuk oyuncağı.

Ad Fly sitesi görüntülenme başına ödeme yapıyor. Ancak 24 saat içerisinde tam 1000 görüntülenme olursa bu ücret artıyor. Ödemeler Dolar ($) cinsinden veriliyor. Görüntülenmeye göre verdiği fiyatlar için tıklayın. Sistemin mantığı basit. Ad Fly, firmalardan reklam alıyor. Sizde linklerinizi kısaltarak firmaların reklamını 5 saniye boyunca yayınlıyorsunuz. Örnek bir link için tıklayın. Adımları dikkatli bir şekilde yaparsanız sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • adf.ly adresine girip sarı renkli Join Now butonuna tıklayın.
  Ad Fly ile İnternetten Nasıl Para Kazanılır?
 • Tıkladığınızda kayıt olma penceresi gelecektir. Nasıl doldurmanız gerektiğini aşağıdaki resme bakarak öğrenebilirsiniz.
  Ad Fly ile İnternetten Nasıl Para Kazanılır?
 • Kayıt olduktan sonra kayıt olduğunuza dair bir metin göreceksiniz. Şimdi girmiş olduğunuz mail adresine Ad Fly'dan mail gelecek. Girip onaylamadan sisteme giriş yapamazsınız.
 • Onaylamadan sonra login.adf.ly/login adresine girip giriş yapmalısınız.
 • Panele giriş yaptınız. Aşağıdaki resimde neyin ne olduğunu ve nasıl link kısaltıcağınızı öğrenebilirsiniz.
  Ad Fly ile İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Kısalttığınız linki istediğiniz yerde paylaşıp internetten para kazanabilirsiniz!

Tarih: 23 Eylül 2013 Pazartesi

Kategori:

Yazar: Blogger yazarı

Etiketler: adf.ly, ad fly, ad fly earn money, ad fly para kazanma, ad fly bot, ad fly ile internetten nasıl para kazanılır

Yorumlar