1. Ana Sayfa
  2. Oyun İndir,
  3. Ace of Spades Full İndir

Ace of Spades Full İndir

Ace of Spades Full İndir

Ace of Spades oyununu buradan ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Oyun FPS+Minecraft birleşiminden meydana gelmiştir. Oyundaki amaç kendi takımımızdaki çanta/bayrağı korumaktır. Ancak oyunda çoğu zaman bu yapılmaz, düşmanlar öldürülmeye çalışılır. Kendinize alan yapmak için blok koyabilirsiniz, bloklarınız bittiğinde ise kürek ile kazıp yeninden toplayabilirsiniz. Oyunun nasıl oynandığı hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Aşağıda oyunun kurulum aşamaları verilmiştir.

İndir


Nasıl Kurulur?

  • İndirdiğiniz Ace of Spades - ozgurgorgulu.com.rar dosyasını sağ tuş ile tıklayıp Klasöre çıkart Ace of Spades - ozgurgorgulu.com.rar\ komutunu seçin. Kısa bir süre sonra bulunduğunuz dizinde klasör oluşacaktır.
  • Klasör içerisindeki Ace of Spades.exe adlı dosyaya çift tıklayıp kurulumu başlatın.
  • Sırasıyla Next >, Next >, Install butonlarına tıklayın. Kurulum bitince View readme fileın başındaki kutudaki işareti kaldırıp Finish butonuna basın.
  • Masaüstünde Play Ace of Spades adlı bir kısayol oluşacaktır. Bu kısayol işinize yaramayacak, silebilirsiniz.
  • C:\Ace of Spades dizinine gelip config adlı dosyayı açın.
  • Burada varsayılan olarak Deuce adı kullanılmış. Kendiniz içerisinde Türkçe karakter içermeyecek şekilde istediğiniz kullanıcı adını yazabilirsiniz. Kullanıcı adı belirledikten sonra kaydedip çıkın.
  • Bu adrese girip aşağı bölümde bulunan bir sunucuya tıklayın. Uygulamayı başlat butonuna basarak oyuna giriş yapın.

Tarih: 1 Mart 2014 Cumartesi

Kategori:

Yazar: Blogger yazarı

Etiketler: ace of spades indir, ace of spades download, aos indir, aos download, ace of spades nasıl kurulur, aos nasıl kurulur, ace of spades yükleme, ace of spades nedir, aos yükleme, minecraft benzeri oyunlar, minecraft fps

Yorumlar