1. Ana Sayfa
  2. Oyun İpuçları,
  3. Call of Duty: Ghosts Escape Base Before Missile Hits Görevi Nasıl Geçilir?

Call of Duty: Ghosts Escape Base Before Missile Hits Görevi Nasıl Geçilir?

Efsane oyun serisi Call of Duty'nin piyasaya çıkan son oyunu Ghosts'te bulunan Escape Base Before Missile Hits adlı görev kolay ama bir o kadar kafa karıştırıcı. Bu yazımda sizlere bu görevi nasıl geçeceğiniz konusunda bilgiler vereceğim. (Spoiler içerebilir)

Call of Duty: Ghosts Escape Base Before Missile Hits Görevi Nasıl Geçilir?

Bölümün başında tanktaydık. İlerleyen bir kaç çatışmada tankın içindeki şoför ve solumuzdaki asker öldü. Bizden istenen tam olarak belirtilmiyor. Görev icabı tanktan çıkılıyor. Yoğun ateş altında kalıyoruz ve silahlarımız yok. Tanktan çıkar çıkmaz 5 saniye sonra karşımıza dost 2 tank çıkıyor. Bunlardan birine koşarak binmemiz gerekli. Oyunda kafa karıştıran ise bize ne tanka binin ne de tankın yanında gidince gerekli tuşun belirtilmemesi. Gelen 2 tanktan birine mermilerden kaçarak binmek için Sol Shift tuşuna basarak depar atabilirsiniz. Tanklardan birine vardığınızda ise hızlıca F tuşuna basarak binebilirsiniz.

Tarih: 6 Temmuz 2014 Pazar

Kategori:

Yazar: Blogger yazarı

Etiketler: call of duty ghosts görevler, call of duty ghosts escape base before missile hits, call of duty ghosts escape base before missile hits görevi geçme, call of duty ghosts escape base before missile hits görevi nasıl geçilir

Yorumlar