1. Ana Sayfa
  2. Minecraft,
  3. Minecraft Mod,
  4. Minecraft 1.8 Forge İndir

Minecraft 1.8 Forge İndir

Minecraft 1.8 Forge İndir

Minecraft Forge, Minecraft'ın bel kemiği görevi görmektedir. Genellikle mod geliştirme ve mod çalıştırma alanlarında görev alan Minecraft Forge'u kurmadan Minecraft oynamayın. Yayınlanan neredeyse tüm modlar Forge ile çalışmaktadır. Ana menüye eklenen Mods butonu ile .minecraft/mods klasörüne attığınız modlar eğer oynadığınız Minecraft ve Forge sürümünü destekliyorsa bu bölümden aktif-pasif yapabilirsiniz.

Her Minecraft sürümü için farklı Forge modları vardır. Örneğin 1.7.10 Forge sadece Minecraft 1.7.10 üzerinde çalışabilir. Bazı Forge modları bir çok sürümü destekleyebilir. 1.8 adıyla sunulan Forge, Minecraft 1.8, 1.8.1, 1.8.2,.........., 1.8.8 gibi sürümlerini desteklemesi buna bir örnektir.

Minecraft Forge'un yayınlanan son sürümlerini ve önceki sürümlerini bu sayfadan ücretsiz indirebilirsiniz, yine bu sayfada bulunan anlatım videosu ile kurulum hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İndir

Videolu Anlatım

Tarih: 6 Eylül 2015 Pazar

Kategori: ,

Yazar: Blogger yazarı

Etiketler: minecraft, minecraft özgür görgülü, minecraft forge, minecraft mod, minecraft mod yükleme, minecraft forge yükleme, minecraft forge indir, minecraft indir

Yorumlar