1. Ana Sayfa
 2. Minecraft,
 3. Minecraft İndir,
 4. Minecraft Story Mode,
 5. Minecraft Story Mode: Episode 1 Full İndir (PC - Minecraft Hikaye Modu)

Minecraft Story Mode: Episode 1 Full İndir (PC - Minecraft Hikaye Modu)

Minecraft Story Mode: Episode 1 Full İndir (PC - Minecraft Hikaye Modu)

Son yılların en popüler oyunlarından Minecraft'ın aylardır merakla beklenen hikaye modu Telltale Games ve Mojang işbirliği ile nihayet çıktı. Minecraft'ın standart yapısına bağlı kalarak hazırlanan hikayede kendi seçtiğiniz karakter ile oyuna devam edebiliyorsunuz.

Oyun henüz çok yeni ve Türkçe dil veya ses desteği yok. İleri de bir güncelleme ile eklenir mi bilinmiyor. Minecraft Story Mode: Episode 1 isminde de anlaşılacağı gibi bölüm olarak ilerleyen bir oyun. Bu yüzden belirli aralıklarla yeni bölüm çıkartıp hikayeyi devam ettireceklerdir. Oyun, Minecraft'a ek paket olarak değil, yeni bir yapım olarak sunuluyor. Yapımcının açıklamasına göre hikayede Minecraft evreni anlatılmıyor, anlatılmayacak.

Minecraft bu oyun ile sonuna performans sorunları ile cebelleşen Java'dan kurtuldu. Oyunculara daha düşük sistem gereksinimlerinde daha rahat bir oyun keyfi sunuyor. Bu değişimin sebebi büyük ihtimalle Telltale Games.

Özet geçecek olursak Minecraft fazlasıyla hızlı büyüyen bir oyun oldu ve muhtemelen böyle de devam edecek. Gelen Story Mode yani Hikaye Modu daha önce neden yoktu dedirtten cinste. Minecraft'ın hikaye modunu hem Turbobit, hem de torrent üzerinden indirebilirsiniz. Sistem gereksinimleri için hemen indirme bölümünün altına bakın.

İndir


Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP SP3
 • RAM: 3 GB
 • Ekran Kartı: 512 MB, Intel entegre olmayan herhangi ATI - AMD veya Nvidia ekran kartı.
 • İşlemci: Intel 2 Duo 2 GHz veya eş değer herhangi bir işlemci.
 • Boş Disk Alanı: 3 GB
 • Gerekli DirectX Sürümü: DX 9.0c
 • Ses Kartı: DirectX uyumlu herhangi bir ses kartı.

Ekran Görüntüleri

Minecraft Story Mode: Episode 1 Full İndir (PC - Minecraft Hikaye Modu) Minecraft Story Mode: Episode 1 Full İndir (PC - Minecraft Hikaye Modu) Minecraft Story Mode: Episode 1 Full İndir (PC - Minecraft Hikaye Modu) Minecraft Story Mode: Episode 1 Full İndir (PC - Minecraft Hikaye Modu)

Tarih: 15 Ekim 2015 Perşembe

Kategori: , ,

Yazar: Blogger yazarı

Etiketler: minecraft, minecraft indir, minecraft download, minecraft story mode, minecraft hikaye modu, minecraft hikaye, minecraft story, minecraft torrent, minecraft story mode download, minecraft story mode indir, minecraft story mode torrent, minecraft hikaye modu indir, minecraft hikaye modu download, minecraft hikaye modu torrent, minecraft torrent indir, minecraft bedava, minecraft ücretsiz, minecraft telltale games, mojang, telltale games, minecraft sistem gereksinimleri

Yorumlar