1. Ana Sayfa
  2. Full Program,
  3. Internet Download Manager (IDM) 6.25 Build 3 Full İndir

Internet Download Manager (IDM) 6.25 Build 3 Full İndir

Internet Download Manager (IDM) 6.25 Build 3 Full İndir

Yılların popülerliği devam ettirin Internet Download Manager, bir bilgisayar için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Web sitelerinde başta video ve müzik olmak üzere bir çok içeriği yakalayıp indirme olanağı sunarken, indirme durdurma ve devam ettirme gibi çok kullanışlı özellikler için isminin hakkını tam anlamıyla veriyor.

Tarayıcılarda çalışması için tarayıcıya bir eklenti kurulması gerekiyor. Yayınlanan bu 6.25 Build 3 sürümünde gelişmiş tarayıcıların son sürümlerine destek sunarken bir çok hata düzeltmesini de yanında getiriyor. Internet Download Manager veya kısa adıyla IDM'nin 6.25 Build 3 sürümünü bu sayfadan tamamen ücretsiz indirebilirsiniz.

  • İsim: Internet Download Manager (IDM)
  • Sürüm: 6.25 Build 3
  • Yapımcı: Tonec Inc.

İndir

Kuruluma başlamadan önce yüklü ise önceki IDM sürümünü kaldırıp yükleyin.

Ekran Görüntüleri

Internet Download Manager (IDM) 6.25 Build 3 Full İndir

Tarih: 22 Kasım 2015 Pazar

Kategori:

Yazar: Blogger yazarı

Etiketler: idm, idm 6.25, idm 6.25 build 3, idm indir, idm download, idm son sürüm, idm katılımsız, idm full, idm full indir, idm son sürüm indir, internet download manager, internet download manager 6.25, internet download manager 6.25 build 3, internet download manager indir, internet download manager download, internet download manager son sürüm, internet download manager katılımsız, internet download manager full, internet download manager full indir, internet download manager son sürüm indir

Yorumlar