1. Ana Sayfa
 2. Android İpuçları,
 3. Android'de Wi-Fi Şifresi Nasıl Kırılır?

Android'de Wi-Fi Şifresi Nasıl Kırılır?

Android, tabanında Linux bulundurduğu için Linux'un nimetlerini kullanıcılara fazlasıyla sunuyor. Windows'taki yönetici olarak çalıştır mantığına az-çok benzeyen işleme Android'de ROOT yetkisi adı veriliyor. Yani ana kullanıcı olma. ROOT ile tüm sistem kaynaklarına erişebilir ve bu yazının yazılma sebebi olan Wi-Fi şifrelerini kırabiliriz. Çok basit adımlar ile sizde fazla güvenlik önlemi alınmamış Wi-Fi ağlarının şifrelerini kırabilirsiniz.

Gereksinimler

 1. Android 4.0 veya üzeri bir ROOT yetkisine sahip telefon.
 2. BusyBox Android uygulaması. İNDİRPlay Store
 3. NEO Android Wi-Fi Hacker Android uygulaması. İNDİRTurbobit

Wi-Fi Şifresi Kırma Aşamaları

 • BusyBox uygulamasını açın. ROOT iznini kabul edin.
 • will be installed to seçeneğinden /system/xbini seçin ve Install butonuna basın. Eğer bir hata alırsanız bu seçeneği /system/bin olarak değiştirip tekrar deneyin.
 • NEO Android Wi-Fi Hacker uygulamasını açın. HAKKINDA ! başlığında bir pencere açılacak. Non mostrare piu kutucuğunu işaretleyip kabul edin ve ROOT izni verin.
 • Sağ üstteki yeşil yenileme butonu ile Wi-Fi ağlarını tarayın.
 • Listelenen Wi-Fi ağlarının yanındaki kilit yeşil ise bu uygulama o Wi-Fi şifresini kırmayı deneyebilir anlamına gelir.
 • Şifresini kırmak istediğiniz Wi-Fi ağına dokunun ve PIN ile Bağlan(root) veya Bağlan(root) seçeneklerinden birini seçin.
 • Eğer uygulama şifreyi kırarsa size şifreyi sunar ve ağa otomatik bağlanır.

Tarih: 14 Mart 2016 Pazartesi

Kategori:

Yazar: Blogger yazarı

Etiketler: android, wifi şifresi kırma, android wifi şifresi kırma, android şifre kırma, linux şifre kırma, root şifre kırma, wifi şifresi öğrenme, wifi şifresini kırma, neo android wifi hacker indir

Yorumlar