1. Ana Sayfa
  2. Minecraft,
  3. Minecraft İndir,
  4. Minecraft Mod,
  5. Minecraft Story Mode,
  6. Minecraft Story Mode Türkçe Yama İndir

Minecraft Story Mode Türkçe Yama İndir

Minecraft Story Mode Türkçe Yama İndir

Minecraft Story Mode, Minecraft grafiklerini temel alarak Telltale Games tarafından geliştirilen bir oyundur. Telltale Games'in birçok oyununda olduğu gibi bölümler halinde yayınlanan bu oyun şimdilik 7 bölüm barındırıyor.

Oyun resmi olarak Türkçe desteklemez bir şekilde çıkışını yaptı. Gönüllü bir ekip tarafından ustaca ilk 5 bölüm Türkçe'ye çevrildi ve oyuna aktarıldı. Bu sayfadan ayrı ayrı Episode 1, Episode 2, Episode 3, Episode 4 ve Episode 5'in başarılı Türkçe yamasına ulaşabileceksiniz. Tüm yamalar 700Kb - 1.2Mb arasındadır ve bu yüzden hızlı inecektir. Eğer oyunun orijinal sürümüne Steam üzerinden sahipseniz zaten yama kendiliğinden kuruluyor ancak korsan veya buradan indirdiyseniz oynadığınız bölüme uygun Türkçe yamayı hemen aşağıdan indirebilirsiniz.

Minecraft Story Mode Türkçe Yama İndir

Minecraft Story Mode Episode 1 Türkçe Yama, Minecraft Story Mode Episode 2 Türkçe Yama, Minecraft Story Mode Episode 3 Türkçe Yama, Minecraft Story Mode Episode 4 Türkçe Yama, Minecraft Story Mode Episode 5 Türkçe Yama içerir.

Tarih: 28 Ağustos 2016 Pazar

Kategori: , , ,

Yazar: Blogger yazarı

Etiketler: minecraft, minecraft story mode, minecraft indir, minecraft story mode, minecraft story mode türkçe yama, minecraft story mode türkçe, minecraft story mode episode 1 türkçe yama, minecraft story mode episode 2 türkçe yama, minecraft story mode episode 3 türkçe yama, minecraft story mode episode 4 türkçe yama, minecraft story mode episode 5 türkçe yama, minecraft story mode türkçe indir, minecraft story mode türkçe yama indir

Yorumlar