1. Ana Sayfa
 2. Minecraft,
 3. Minecraft İndir,
 4. Minecraft PC,
 5. Minecraft 1.11 Full İndir (Team Extreme, Ücretsiz, Tek ve Çok Oyunculu)

Minecraft 1.11 Full İndir (Team Extreme, Ücretsiz, Tek ve Çok Oyunculu)

Minecraft 1.11 Full İndir (Team Extreme, Tek ve Çok Oyunculu)

Minecraft ara ara gelen ve birçok yeniliği barındıran güncellemelere devam ediyor. Majong Minecraft 1.11 sürümünde çoğunlukla ekleme üzerine yoğunlaşmış gözüküyor. Yeni eklenen hayvan lamalar dikkat çekerken, keşif severler için özel haritalar eklenmiş. The End'e gittik, ee nasıl çıkacağız diyenler için ise bir çıkış portalı eklenmiş. :) Bunun gibi bir çok yenilik var. Sayfa altından hepsini inceleyebilir ve görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

Minecraft 1.11 Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10'a uyumludur ve Java gerektirir. Bilgisayarınız bu şartları karşılıyorsa hemen aşağıdan ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirin. Eğer indirmede, kurulumda veya kurulumdan sonra bir sorun yaşarsanız yine bu sayfa altında Yardımcı Bağlantılar bölümünden neredeyse hepsine çözüm bulabilirsiniz. Oldu ki orada olmayan bir sorun ile karşılaştınız, yorum olarak belirtip yardım isteyebilirsiniz. Kısa sürece sorununuza dönüş yapılacaktır. İyi eğlenceler.

İndir

Dosya şifresi yoktur.

Diğer Sürümleri İndir


Yardımcı Bağlantılar

Yenilikler

 • Lanetli büyüler eklendi.
 • Gözlemci bloğu eklendi.
 • The End'de çıkış için çıkış portalı eklendi.
 • Shulker Kabuğu ve Shulker Kutusu eklendi.
 • Keşif haritaları eklendi.
 • Woodland Konağı eklendi.
 • Lama eklendi.
 • /locate komutu eklendi.
 • Herobrine kaldırıldı.

Tarih: 2 Aralık 2016 Cuma

Kategori: , ,

Yazar: Blogger yazarı

Etiketler: minecraft 1.11 indir, minecraft 1.11, minecraft 1.11 server, minecraft 1.11 server indir, minecraft 1.11 indir gezginler, minecraft 1.11 mod, minecraft 1.11 server kurma, minecraft 1.11 forge, minecraft 1.11 apk indir, minecraft 1.11 açılmıyor, minecraft 1.11 bedava indir, minecraft indir 1.11, minecraft indir, minecraft indir ücretsiz, minecraft indir özgür görgülü, minecraft indir blogspot, minecraft indir bedava, minecraft indir bütün sürümler, minecraft indir blog, minecraft indir blogger, minecraft indir bedava türkçe, minecraft indir demosuz, minecraft indir demo olmayan, minecraft indir çakma, minecraft indir full, minecraft indir full oyun, minecraft indir full bedava, minecraft indir full 1.11, minecraft indir full tek link, minecraft indir full sürüm, minecraft indir free, minecraft indir extreme

Yorumlar